Корзина
157 отзывов
+380969711353
+380 96 971 13 53
+380 73 971 13 53
PROPS
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

Полировальные Шлифмашины Болгарки УШМ

Спершу почитаємо, що таке «болгарка» або шліфмашинка.
Перше відкриття для недосвідченої людини, що болгарки виявляється це шліфувальні машини.

Нумо розберімось з видами:

  • Прямі шліфувальні машини

Прямі шліфувальні машини потрібні для точних робіт, що вимагають ретельної ручної роботи. Застосовуються для шліфування кутів, крайок, важкодоступних місць, різання матеріалів невеликої товщини, можна наносити гравіювання. Особливістю таких прямих шліфмашин - це невелика вага і потужність, так само зручно працювати однією рукою. Конструктивна відмінність полягає в наявності витягнутого валу (схожий на хобот слона) і поздовжнє розташування шпинделя щодо осі приладу. Шпиндель дозволяє встановлювати насадки різного типу, для обробки металу, дерева або шкіри.

  • Кутові шліфувальні машини (КШМ)((рос. Угловые шлифовальные машины (УШМ)), вони ж «болгарки»

Це найпопулярніший універсальний інструмент. Використовують такі машини не тільки для полірування і шліфування поверхонь, але і для різання та обробки каменю і металу. (Камінь, граніт, цегла, бетон і тверді матеріали, метали, в тому числі алюміній і чавун). УШМ не підходять для роботи з деревом!
Можна шліфувати, зачищати та полірувати, в залежності від оснащення шліфувальні машини.

  • Стрічкові шліфувальні машини (СШМ) (рос. Ленточные шлифовальные машины (ЛШМ))

Стрічкова шліфувальна або наждачний папір обертається на двох роликах. Застосовують для грубої обдирання поверхні й для чистового шліфування (дерева, пластмаси, металу).
Пристрій має робочий вал і два напрямних ролики. Між цими роликами натягується абразивний матеріал, який власне і робить зачистку поверхні. Велика робоча площа і швидкість обертання стрічки дозволяють домогтися високої продуктивності. Його вигляд нагадує рубанок.

  • Вібраційні шліфувальні машини (ВШМ), вони ж плоскі шліфувальні машини або плоскошліфувальні машини (ПШМ)

Використовують для чистової шліфування, застосовують по деревині, каменю, пластмасі, металам. Зовні нагадують чобіток з великою робочою плоскою поверхнею (підошвою). Шліфування виконується внаслідок малоамплітудної вібрації підошви - зворотно-поступальних рухів. При виборі ПШМ рекомендуємо звернути увагу на амплітуду коливань і потужність шліфувальні машини!

  • Ексцентрикові шліфувальні машини, вони ж орбітальні, кругові шліфувальні машини

Такі ж вібраційні шліфувальні машини, але з круглою робочою поверхнею. Відповідно, шліфування доповнюється круговими рухами, поєднуються з коливальними рухами. Такий складний рух робочої поверхні дає можливість виконувати рівномірне шліфування. Орбітальні шліфувальні машини дуже універсальні, їх можна застосовувати всюди, вони справляються з будь-якими поверхнями та для тонкого шліфування.

Два останні види більше підходять для шліфування дверей, при обробці приміщень, для реставрації меблів (для зняття старого шару), а також для зачистки та шліфування кузова автомобіля.

Тип живлення

Існують мережеві, акумуляторні та пневматичні моделі.

Шліфмашини так само розрізняють за призначенням і типам знаряддя.

Щіткові шліфувальні машини - у них робоча насадка виконана у вигляді металевих щіток.
Полірувальні шліфмашини - практично не мають відмінностей від КШМ, можна працювати відрізними дисками, але основна область їх застосування - це полірування поверхні (метал).

Розмір дисків

Маленькі - 115 - 125 мм. Застосовуються для неглибоких зрізів, наприклад, різання листового металу, нарізки арматури.
Середні - 150 - 180 мм. Зручні для демонтажу труб, глибоких пропилів металевих конструкцій.
Великі - 230 мм. Застосовуються для різання товстого металу.

Ще є багато Додаткових функцій, які допомагають при різних завданнях.

1 2 ... 5